Interiérové dveře

Interiérové dveře PORTA DOORS

Naše firma vám nabízí dveře od firmy PORTA KMI POLAND, která je předním výrobcem interiérových dveří té nejvyšší kvality již více než 20 let. PORTA je firma prosperující v souladu se světovými trendy vzorů a technologií výroby. Nabízí svým zákazníkům interiérové dveře, vnitřní a venkovní vstupní dveře a také technické dveře. Můžete vybírat z nepřeberného množství jednotlivých modelů, povrchů i barevné škály dveří jednokřídlých, dvoukřídlých, otočných, posuvných i dveří atypických rozměrů.

Interiérové dveře PRÜM 

Naše firma vám nabízí vysoce kvalitní designové dveře a zárubně PRÜM, které umožňují vyjít vstříc vašim představám o designově krásném bydlení. PRÜM se řadí mezi největší výrobce dveří v Německu. V nabídce naleznete dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, otočné, posuvné i dveře atypických rozměrů. Nabídka je rozdělena do 6 modelových řad, které se navzájem liší designem jednotlivých modelů, nabídkou dřevin a šířkou barevné škály. To vše je obohaceno velkým výběrem skel a zasklívacích lišt.

Interiérové dveře BOULIT

Firma BOULIT s.r.o působící na českém trhu již více než 13 let je tradičním českým výrobcem interiérových a speciálních dveří a zárubní. Své produkty nabízí v rámci sítě vlastních vzorových prodejen, stejně tak jako je dodává svým stálým odběratelům do všech regionů ČR. Společnost je schopna uspokojit jakýkoliv požadavek na výrobu dveří a zárubní v provedení CPL i HPL laminátu, případně nástřiku barvy RAL.

Desingnové dveře

Prvotřídní kvalita

Prověřené interiérové
dveře

Prohlédněte si detaily
na vzorkovně

Pokud potřebujete pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Zavolejte, domluvte si konzultaci u vás nebo na naší vzorkové prodejně. Vyslechneme si vaše potřeby a požadavky a navrhneme vhodné řešení.

Volejte 778 050 012 Nezávazná poptávka

 
Navštivte naši prodejnu