Nábytek Karlovy Vary - Ostrov

Náš showroom - Nábytek Karlovy Vary - Ostrov, naleznete v areálu Nádražní 367 v Ostrově u Karlových Varů. Můžete si prohlédnout široký sortiment postelí, matrací, roštů a nočních stolků a to na ploše 1 200 m2. Samozřejmostí je vyzkoušení veškerého vystaveného sortimentu.

 

Showroom a výroba

TONAP KV s.r.o.
Nádražní 367
363 01 Ostrov

Otevírací doba

Po – Pá : 7:00 – 17:30
So : 9:00 - 12:00
Ne : zavřeno

Telefon: 353 549 438

Mobil: 778 050 027

E-mail: nábytek@tonap.info


   
   
   

 

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4
 č.5
 č.6
 č.7
 č.8

 

 • 1

  Pohodlný spánek

  Postel si můžete upravit podle svého, matrací máme několik desítek typů, rošt vždy padne a noční stolek vzhled moderní ložnice skvěle doplní. Proto u nás najdete vše na jednom místě - vystavené v Ostrově u Karlových Varů.

 • 2

  Jídelní stoly

  Vyrábíme luxusní dubové stoly a židle z masivu. Jako vždy klademe důraz na kvalitu materiálu, finální zpracování a celkovou bytelnost a výdrž. Na našem showroomu máme vždy vystavený náš kompletní sortiment jídelních stolů a židlí.

 • 3

  Dřevěná i plastová okna

  Zkušený prodejce vám v našem showroomu poradí s výběrem správného typu poctivého okna. Na výběr máte z klasických dřevěných či plastových oken s izolačním dvojsklem či trojsklem. 

 • 4

  Vchodové a interiérové dveře

  Hliník, sklo, plast? To jsou bezpochyby materiály moderního stavění. Zkuste interiérové dveře různých materiálů. Dřevo jako klasický materiál má ale také něco do sebe - proto najdete na prodejně dřevěné vchodové dveře, dřevěné interiérové dveře.

 • 5

  Zahradní nábytek

  Pro pohodlné posezení při letním západu slunce s přáteli či rodinou je nejlepší pohodlný zahradní nábytek! Stačí si vybrat z širokého sortimentu zahradních stolů, židlí, lavic nebo kompletních zahradních sestav

 • 6

  Ošetření dřeva

  Všechny naše produkty ošetřujeme lazurou nebo impregnací. Pro pravidelnou údržbu dřevěného nábytku je třeba ho natírat různými typy olejů. Vyzkoušejte některý z produktů ze sekce barev a olejů.

 • 7

  Kvalitní zdroj tepla pro váš dům

  Na prodejně i v e-shopu najdete paliva, která z vašeho domu či zahradního grilu udělají perfektní zdroj tepla. Jako obnovitelný zdroj pro vytápění můžete zvolit klasické dřevo, EKO brikety či pelety. Udělejte si pohodlí v teple domova s kvalitním palivem.

Navštivte naši prodejnu