TONAP prodejna DORMEO

06.10.2017

Nově prodáváme matrace od společnosti DORMEO. Dormeo je renomovaný výrobce, který je na trhu již 15 let. Vyrábí především matrace a to špičkové kvality z nejkvalitnějších materiálů. Firma vytváří nové produkty pro ještě lepší a dokonalejší spánek pod dohledem ortopedů a odborníků na spánek. Myslíme si, že naše postele si zaslouží ty nejlepší matrace a firma DORMEO mezi ty nejlepší patří. 

Kde nás najdete ?

 

Prodejna DORMEO

TONAP KV s.r.o.
Nádražní 367
363 01 Ostrov

Otevírací doba

Po – Pá : 7:00 – 17:30
So : 9:00 - 12:00
   

Telefon: 353549438

Mobil: 778050027

 

 

 

Matrace z paměťové pěny

Matrace z paměťové pěny mají jedinečnou schopnost reagovat na tělesnou teplotu a poté se vytvarovat a přizpůsobit vašemu tělu a přitom rovnoměrně přenášet vaši váhu na celou plochu matrace.
 

Ecocell matrace

Ecocell je pevný materiál, který má stálé vlastnosti, ale je přesto tak pružný, že se lehce přizpůsobí vašemu tělu. Ponořte se do nekonečného pohodlí na matraci Dormeo Ecocell!
 

Matrace s pěnovými pružinami

Matrace s pěnovými pružinami jsou prodyšné, přizpůsobivé a navržené tak, aby vám poskytly dynamickou a pohodlnou oporu, kterou jste ještě nikdy nezažili.
 

Matrace z přírodních materiálů

Nechte se obejmout přírodou s matrací Dormeo! Spojili jsme ty největší přínosy přírody se špičkovými moderními materiály, abyste si mohli svůj spánek vychutnat jako nikdy předtím.
 

 

»zpět do archivu novinek

 

 

Odběr novinek

Navštivte naši prodejnu