O nás


V roce 1992 jsme založili
tehdy malou firmu a tím jsme položili základ rodinné tradici v oboru truhlářství a řezbářství. Přijali jsme několik nadšených a zručných zaměstnanců, kteří operovali ve skromných prostorách a s pronajatými truhlářskými stroji. Většinu zakázek jsme v této době získávali od známých a příbuzných a začínali jsme si budovat značku kvality, která vycházela z nadšení našich truhlářů a řezbářů, kteří se chtějí prací hlavně bavit a tvořit kvalitní řemeslné dílo. Vzít do ruky polotovar a postupně opracovávat a tvarovat, seskládávat a finalizovat do podoby hotového produktu po vzoru starých mistrů avšak s nejmodernějšími prvky, zkušenostmi i technologiemi a fyzikálními vlastnostmi. Proto jakékoli "nahodilé" zakázky té doby jsme velmi rychle a precizně realizovali. Převážně šlo o výrobu na míru - skříní, postelí, zahradního nábytku, ale také oken a dveří.

I díky společnému nadšení jsme se velmi rychle rozrostli a během pěti let jsme se přemístili s výrobou do areálu v Otovicích u Karlových Varů, kde jsme se od roku 1995 zaměřili na stavební truhlařinu. S motem „Okna jsou očima domu“ a "dveře dělají dům" jsme se vrhli do výroby dřevěných eurooken, plastových oken, podlah, dveří apod. Nabízíme vchodové dřevěné dveře, požární, interiérové nebo interiérové dřevěné dveře, ze kterých si jistě vyberete ty správné, které doladí do dokonalosti váš dům či byt.

Velký nárůst zakázek vynutil nákup výrobní linky na okna a dveře, navýšit několikanásobně počet zaměstnanců a zefektivnit celou výrobu i další procesy. V roce 2007 jsme tak stáli před rozhodnutím změnit již nevyhovující výrobní prostory a získali jsme nabídku na odkoupení areálu v Ostrově u Karlových Varů, kde dříve sídlila továrna na nábytek s 12 500 m2 plochy. Ve stejném roce jsme areál zrekonstruovali a následující rok jsme přesunuli kompletní výrobu.

Radosti z řemeslné práce jsme dosáhli při výrobě dřevěných a špaletových oken, která se k nám v těchto letech dostávala v hojné míře. U této výroby vítězí precizní práce nad masovou průmyslovou produkcí dnešní doby. Na krátkou dobu v devadesátých letech část naší výroby podlehla trendu a zaměřila se rovněž jako u jiných na rychlost a kvantitu. Nebývalý konkurenční boj nás dohnal k rozvaze nad smyslem tehdejšího trhu a vrátili jsme se plnohodnotně k myšlence kvality na prvním místě.

Naším cílem je vyrábět kvalitní předměty denní potřeby, ze kterých budete mít dlouhodobě radost. Nové podmínky nám v roce 2008 umožnili rozšířit výrobu o nábytek a dřevěné postele z masivu, kde uplatňujeme naše zkušenosti a nadšení. Naši klienti nám jistě potvrdí dlouhodobou kvalitu, pevnost a barevnou stálost. V novém areálu si zákazníci mohou nerušeně prohlédnou vystavené zboží na výstavní ploše 1 000 m2 a případné dotazy zodpoví dva zkušení prodejci a nabídnou i nestandardní řešení, které se může ihned realizovat ve výrobě o patro níže.

Klademe důraz na kompletnost nabídky, komfort a zdravý spánek. K tomu přispívá vhodně zvolený rošt a matrace, které vám od roku 2012 pomůžeme vybrat. V tomto roce jsme obohatili naši nabídku také o stolky, komody, kuchyňské linky, podlahy, židle, stoly, pohovky a další. V průběhu několika let se nám osvědčil model komplexní nabídky, kdy si zákazník vybere zboží a my můžeme flexibilně reagovat ve výrobě na jeho požadavky.

V neposlední řadě je jistě výhodou bezproblémové umístění areálu ve městě Ostrov, jehož součástí je vlastní rozsáhlé parkoviště pro naše zákazníky. Cokoli si vyberete, dovezeme až do domu.

V průběhu času, kdy jsme vyráběli také mnoho výrobků na míru, se začala zvedat poptávka po zahradním nábytku, zahradních domcích, nebo také dětských hřištích. Proto jsme zařadili mezi naše produkty také zahradní nábytek, jehož sortiment je sice zatím v omezené míře, ale stále jej rozšiřujeme.

Snažíme se dbát na ekologii a chceme být šetrní k životnímu prostředí. Proto jsme přišli s nápadem zpracování odpadu z výroby a začali jsme vyrábět dřevěné pelety a brikety z hoblin. Tím jsme doplnili nabídku o paliva a přibrali i palivové dřevo.

Navštivte naši prodejnu